درباره ما بیشتر بدانید

کتاب درسی مدرسه حدود سه ساله از طریق سایت آموزش و پرورش و با کد دانش آموزی بین شما عزیزان توزیع می شه و این مسئله باعث شده کتاب‌های درسی در مقاطع  ابتدایی و متوسطه اول و دوم در بازار کتاب هر سال کمتر بشه و اگر کتاب گم بشه یا خراب بشه یه خورده برای تهیه کتاب ممکنه به زحمت بیفتید،به همین منظور و با توجه به مراجعه بسیار زیاد مشتریان برای تهیه کتاب‌های خود به صورت حضوری در کتابفروشی،به این فکر افتادیم که وب‌ سایتی به نام درسی بوک ” DarsiBooks ” راه اندازی کنیم.

خدمات ما علاوه بر حالت فروش حضوری که حدود 20 سال مفتخر به آن هستیم با راه اندازی وب سایت امکان ارائه خدمات به صورت گسترده تر و قوی‌تر به شهر‌ها و شهرستان‌های دیگر علاوه بر تهران امکان پذیر خواهدشد.همچنین به دلیل وجود بیماری مسری و محدودیت در رفت آمدها به این شکل بتوانیم خدمات قابل قبولی را به شما  عزیزان ارائه دهیم.

از آنجای که تازه شروع به کار کردیم کم و کسر کار ما را ببخشید و سعی می کنیم مشکلات را در کوتاه ترین زمان  ممکن برطرف کنیم.

با درسی بوک راحت خرید کنید

کتاب‌های درسی قابل تهیه در فروشگاه

کلیه کتاب‌های درسی دوره ابتدایی از اول دبستان تا ششم دبستان و کتاب‌های درسی دوره متوسطه دوم شامل سال دهم، سال یازدهم و سال دوزداهم در چهار رشته تجربی، ریاضی، انسانی و رشته هنر و همچنین امکان تهیه کتاب‌های (هنرستان_ فنی حرفه‌ای _کار‌ودانش) بصورت آنلاین و خرید حضوری مهیاست